O nas

O nas

Stowarzyszenie Bronies Silesia zostało założone w 2017 roku. Od maja wspomnianego roku działamy jako organizacja non-profit, która realizuje i ma na celu organizację wydarzeń poświęconym fandomowi My Little Pony, a także i promocji innych filmów i seriali animowanych.

Obecna nasza grupa składa się z osób, które uczestniczyły oraz organizowały wydarzenia o podobnej tematyce, ale też ma na swoim koncie współorganizację wydarzeń typu “Tsuru Japan Festival”, „My Little Konwent” czy “Funcon”. Każdy wśród nas ma różne zainteresowania, które chętnie szerzymy na tworzonych przez nas eventach.

Nasze stowarzyszenie współpracuje z innymi organizacjami, osiągając dobry poziom organizacji i zróżnicowania tematyki wydarzeń. Obecnie współpracujemy z organizacjami takimi jak:

  • C-M-C
  • D’n’A
  • Żywieckie Stowarzyszenie Fantastyki "Parzenica"
  • GameDot Rybnik
  • Fundacja “Bronies Twilight”

SOCIAL MEDIA

Projekty nad którymi pracujemy

Piąta edycja Snowfall Ponymeet.

Projekty W których wzięliśmy udział

27-28 luty 2021

Edycja online.

Kolejna – trzecia – edycja najbardziej kucykowego eventu na Śląsku.

Druga edycja najbardziej kucykowego eventu na Śląsku.

24-26 sierpnia 2018
17 luty 2018

Po bardzo długiej przerwie, Śląscy Bronies wracają, aby dostarczyć nową porcję wrażeń do polskiego fandomu.

Dołącz do nas

Chętnie przyjmiemy nowe osoby, które chciałyby w niewielkim gronie rozwijać powoli zainteresowanie jak i doświadczenie w organizacji eventów kulturowych. Nie przejmuj się jeśli nie wiele wiesz lub nie wiesz nic o tworzeniu wydarzeń. Po to jesteśmy, aby zapewnić ludziom rozrywkę, jak i nowe przeżycia i wiedzę dla naszej organizacji. Im nas więcej, tym łatwiej osiągniemy lepszą przyszłość i lepsze spotkania dla ludzi. Zapraszamy!